Novinky

Přihlášené týmy 2015

22.05.2015 09:30

Turnaj se pomalu blíží a díky tomu máme první známé účastníky boje o Krakonošovu kopačku.

05.06.2014 07:22

V "Otázkách a odpovědích" byla přidána výše startovného, která je 1.000,- Kč za tým. Dále byla poupravena informace o možnosti nákupu v LIDLu. Turnaj se hraje na jiném hřišti (Trutnov - Volanov) než obvykle, díky tomu tato možnost odpadá. Mělo by však být v provozu občerstvení, které je v areálu hřiště. Zde si bude možno zakoupit guláš, klobásu atp. Ceny, řekněme, lidové.

Předběžně je přihlášeno 8 týmů, můžeme se těšit na dvě skupiny po čtyřech a velké finále.

26.03.2014 10:04

Po několika drobných zakolísání se nakonec turnaj uskuteční na hřišti v Trutnově - Volanov. Důvodem je již zmíněné utkání amerického fotbalu na umělé trávě MFK Trutnov, rekonstrukce přírodní trávy a obsazenost předpokládaného hřiště v Horním Starém Městě. MFK nám však vyšli vstříc a domluvili pro nás hřiště ve Volanově, kam dopraví i malé branky.

Můžeme se těšit na atmosféru menšího klubu, k dispozici budeme mít čtyři šatny (jedna pro dva týmy), občerstvení a pěkný areál s výhledem na Krkonoše :) Při troše štěstí a dobré vůle budeme mít k obědu klobásy pana domácího.

První přihlášený tým

04.03.2014 15:22

Prvním přihlášeným týmem jsou náchodští Ranění srnci. V roce 2012 skončili 4., v loňském roce 6. Uvidíme, zda v tomto ročníku zaútočí na medailové pozice či se přímo utkají o pohár. To se však dozvíme v sobotu 21. června.

První info Krakonošova kopačka 2014

04.02.2014 09:20

Datum znám!

Ač ještě sníh pořádně nenapadl, natož aby roztál, můžeme si do svých diářů označit sobotu 21. června. Pokud se nic nezmění, tak právě tento den proběhne turnaj v malé kopané na hřišti MFK Trutnov. Pravidla se zůstávají stejná, cena bude upřesněna. Zváni jsou všichni, kdo si chtějí zahrát fotbal, obzvlášť ti, kteří chtějí i zvítězit.

Druhý ročník Krakonošovy kopačky za námi!

23.06.2013 14:01

Rychlá a krátká zpráva:

Ačkoli začátek turnaje byl plánován na 9:30, všeliké dopravní komplikace a kdo ví co ještě jej odsunuly na bezmála 10:15. Zápolících týmů bylo nakonec osm a systém turnaje byl takový, že každý hrál s každým. První čtyři si to pak rozdali v play-off o první místo. Ti zbývající pouze o 7. (osmý se sedmým) a o 5. (šestý s pátým).

Počasí nám přálo, hřiště po ránu skropil deštík, ale během turnaje již žádná kapka nepadlo. Až na několik posledních zápasů bylo pod mrakem, což hráči uvítali. Hrálo se na dvou hřištích.

Zahájení turanje a následnému ukončení i předání ceny vítězům byl přítomen i krakonoš. Těžce se smiřoval s představou, že mu zůstane pouze jedna kopačka, vzhledem k tomu, že druhou si vítěz odvezl.

Vítězství v turanji neobhájil tým Ambassadors Praha. Na penalty podlehl ve finále FC Teenagers z Liberce. Třetí místo vybojoval MISFITS Kolín. Celkové pořadí bylo následující: